Міжнародну мистецьку ініціативу про жінок світу Жінка Woman 3000

Просмотров: 726 0 23.04.2010 в 08:56:09 Новости группы

Формація Garage Gang представляє 


Міжнародну  мистецьку ініціативу про жінок світу

Жінка Woman 3000

www.zhinka3000.blogspot.com 


за участю Реджін Дефорж, Софії Андрухович, Трішії Уорден, Лайми Гейдар,

Саши Кольцової, Влади Ралко 


Київ 23 квітня / Львів 25 квітня / Одеса 27 квітня / Сімферополь 28 квітня / Харків 30 квітня 


17 націй 27 фотографів  понад 200 жінок

21 виставкова локація  13 музичних гуртів 1 казкар 

поети на  вулицях жива бібліотека 


об'єднаються щоб поговорити про те

ЯК  ВОНА МОЖЕ ФОРМУВАТИ  НАШЕ МАЙБУТНЄ? 


ВІДЕО


На  початку нової доби жінка більшою мірою, ніж будь-коли, формулює споживацьку політику суспільства, і таким чином визначає приорітетність загальнолюдських цінностей, задає основний імпульс рушійним силам в економіці та культурі.

23 - 30 квітня 2010 року формація Garage Gang (проекти Sunday Борщ, Big Idea) розпочинає міжнародну мистецьку ініціативу Жінка Woman 3000, у якій взяло участь понад 200 жінок з 17-ти країн, з якими працювало 27 фотографів з Аргентини, України, Росії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Японії, Франції, Швеції, Румунії, Канади, США, Німеччини, Туреччини, Австралії, Нідерландів.

Наша держава посідає одне з провідних місць у Європі за рівнем освіти жінок. Незважаючи на це, доступ жінок до політичної та економічної влади є далеко не пропорційним до їхньої кількості, потреб і суспільного внеску. Увага уряду до проблем, пов’язаних із практикою реалізації ґендерної політики в Україні, частково позначилася, зокрема, й у співпраці з міжнародними агенціями в межах таких проектів як "Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент", розпочатого в Україні у вересні 2009 року в межах Програми ЄС "Права жінок та дітей в Україні". Замовником проекту є Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, фінансується він Європейським Союзом, бюджет проекту – 5 млн євро. Наукові дослідження на згадану тему здійснюються невеликою групою інтелектуалів, яким закидають копіювання західного підходу щодо визначення проблематики і методик, а також повне нехтування суспільно-політичними особливостями української культури в аспекті ґендерних ролей.

Задля фактичного розширення меж сприйняття жінок у суспільстві не менш важливо, щоб відбулися зміни у ставленні жінок до самих себе. Активніша участь жінок як у технічній, так і в керівній сферах комунікацій і ЗМІ надасть можливість у майбутньому розширити уявлення про відчуття, життя й потреби самих жінок як рівних партнерів чоловіків-професіоналів у різних сферах діяльності. ЗМІ, безумовно, відіграють важливу роль у формуванні образу жінки.

Загальний образ суспільства створюється за допомогою фотографій, саме тому основою проекту Жінка Woman 3000 стали портрети жінок з різних куточків світу. Демонструючи фотографії звичайних людей, які репрезентують прості життєві ситуації, проект повертає увагу до ідеї, що особисте – це і є політичне, а також до теми рівності і персонального залучення у суспільні процеси.  

У п’яти великих містах України (Київ, Львів, Одеса, Сімферополь, Харків) в межах проекту Жінка Woman 3000 пройдуть дискусії "Жінка в сучасному суспільстві: пошук шляхів самореалізації” за участю Мар’яни Савки, Лайми Гейдар, Тамари Марценюк, Аврори Огородник, Ольги Балашової та ін.

Центральним завданням проекту Жінка Woman 3000 в Україні є визначення ролі жінки в суспільстві та дослідження соціальної типізації процесів трансформації та оновлення цієї ролі. 

ВІДЕО КАНАЛ ДЛЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ІДЕЇ

http://vimeo.com/user635311/channels 

_

Garage Gang | boutique of multi-disciplinary initiatives | Kyiv | 22 Mezhygirska Str, office 16


Источник: сайт міста Добропілля

Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх