2, Субота - 19:25:32
Фонд Східна Європа, ChildFund Deutschland та Вільна Хата організовують з 15 по 17 листопада 2017 року візит двох соціальних підприємців з Берліну/Німеччини до Краматорська та Добропілля. Мета робочої поїздки – зустрічі з зацікавленими сторонами, дискусії з представниками місцевого бізнесу, громадськості, влади й донорськими організаціями та представлення кращого німецького досвіду впровадження соціального підприємництва для вирішення важливих для суспільства проблем в рамках тематичних семінарів та майстер-класів та налагодження німецько-українських контактів у сфері соціального підприємництва. Запрошуємо вас взяти участь у заходах: 15 листопада, Краматорськ 18:00 – 20:00 Відкрита презентація на тему, як і для кого працюють соціальні підприємства Німеччини Де: Вільна Хата, вул. Двірцева, 28 16 листопада, Краматорськ 14:00 – 18:00 Креш-тест ідей для соціального бізнесу, презентація німецького досвіду та можливості реплікації в Україні. Захід буде корисним для громадських організацій, бізнесу та активістів, які хочуть створити соціальне підприємство.
Де: Вільна Хата, вул. Двірцева, 28
17 листопада, Добропілля
9:00 – 13:00 Креш-тест ідей для соціального бізнесу, презентація німецького досвіду та можливості реплікації в Україні. Захід буде корисним для громадських організацій, бізнесу та активістів, які хочуть створити соціальне підприємство.
14:00 – 15:30 Зустріч з представниками молодіжних організацій та платформ
Де: вул.Першотравнева, 83, малий зал засідань, III поверх.
Якщо вас цікавить участь у заході, до 12 листопада заповніть реєстраційну форму: http://bit.ly/2xsPKWC
Опис німецьких соціальних підприємств, з представниками яких можна буде познайомитися та поспілкуватися:
Querstadtein – це невелике соціальне підприємство, яке пропонує екскурсії Берліном. Особливістю цих екскурсій є те, що їх проводить колишні безхатченки та сирійські біженці. Такі екскурсії відвідали вже понад 25 тисяч людей. Під час екскурсій у відвідувачів є можливість побачити «інший» Берлін через історії колишніх безхатченків та біженців. Екскурсоводи діляться своїм власним баченням міста та розповідають про складнощі та виклики, з якими їм щодня доводилося зіштовхуватися. Ізабель Хартл приєдналася до команди Querstadtein у якості менеджера проектів у 2015 році з метою залучення сирійських біженців у числа екскурсоводів та, відповідно, створення нових екскурсійних турів. Вона відповідальна за розвиток бізнесу та залучення нових клієнтів. Будучи урбаністичним антропологом, її метою є розробка нових ідей та тем для міських турів та створення платформи для тих груп, які не достатньо представлені у міському просторі.
Quartiermeister – це берлінський бренд пива, який ставить перед собою завдання підтримки громади через розвиток бізнесу. Прибуток, який отримується від продажу пива, іде на покриття затрат підприємства та на фінансування проектів місцевої громади. Quartiermeister – це одночасно і соціальне підприємство і асоціація. Асоціація – відповідальна за розподіл фінансів та керує бізнес-операціями. Мешканці громади вирішують, який саме проект буде профінансовано, через он-лайн голосування. Також вони можуть і самі подавати ідеї власних проектів та рекомендувати проекти зі свого району. Підприємство має на меті показати, що бізнес, який працює на основі принципів екологічності, економності, соціальної відповідальності та стійкості, можливий, та намагається підвищити обізнаність громадян щодо розумного споживання.
Довідково: Заходи проходять в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», що реалізується Фондом Східна Європа та громадською організацією ChildFund Deutschland e.V у 2016-2019 та є одним з компонентів комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», яку виконує німецька Громадська організація ChildFund Deutschland e.V. Фінансова підтримка проекту надається Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
Мета проекту, який реалізує ФСЄ – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва у східних областях України задля покращення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевої громади, повідомляє сайт добропільськох міськради. Джерело: http://ddk.dn.ua Мітки:
|