Дитячі пустощі з вогнем – небезпечні!

Переглядів: 1811 0 09.04.2012 в 16:40:49 Суспільство
Дитячі пустощі з вогнем – небезпечні! Дитячі пустощі з вогнем – небезпечні!
Проблема дитячої пустощі з вогнем на сьогоднішній день стоїть особливо гостро. Для її вирішення потрібні спільні скоординовані та цілеспрямовані дії батьків, вихователів і вчителів. Профілактика дитячої пустощі з вогнем в сім'ї зазвичай зводиться до банальних заборонам: газ не включай, сірники не чіпай! Але заборонений плід солодкий: діти шукають нових яскравих вражень, бавляться з сірниками та вогненебезпечними предметами. Найчастіше це закінчується трагедією. Шановні батьки, вихователі, викладачі! Щоб не було біди, ми всі повинні строго стежити за тим, щоб діти не брали в руки сірники. Не можна допускати, щоб діти користувалися електронагрівальними приладами, газовими плитами. Якщо у вас є малолітні діти, ні в якому разі не залишайте їх вдома одних Тим більше, якщо горить газ, працює телевізор або інші електроприлади. Не показуйте дітям поганий приклад: не паліть при них, не кидайте недопалки куди попало, не запалюйте папір для освітлення темних приміщень. Зберігайте сірники в місцях недоступних для дітей. Ні в якому разі не можна тримати в будинку несправні або саморобні електричні прилади. Користуватися можна тільки справними приладами, що мають сертифікат відповідності вимогам безпеки, з вбудованим пристроєм автоматичного відключення приладу від джерела електричного живлення. Пам'ятайте - маленька необережність може привести до великої біди.
Трагічні випадки наочно доводять: головна причина загибелі дітей на пожежі криється в їх невмінні діяти в критичних ситуаціях. Під час пожежі у маленьких дітей спрацьовує підсвідомий інстинкт: дитина намагається до чогось притулитися, кудись сховатися, шукає уявне притулок - під ліжком, столом і т. д. Там його біда і наздоганяє. Тому обов'язково навчіть дитину дій при пожежі, покажіть йому можливі виходи для евакуації. Дуже важливо навчити дитину не панікувати і не ховатися у разі пожежі.
Вдома - батьки, в дитячих садах - вихователі, а в школах - викладачі, всі ми зобов'язані забезпечити неухильне виконання дітьми правил пожежної безпеки, строго підтримувати протипожежний режим, негайно усувати причини, які можуть призвести до трагедії. Почуття небезпеки, що виходить від вогню, дитині потрібно прищеплювати з раннього дитинства. Дотримання правил безпеки повинно увійти у кожного в звичку.

Начальник Добропільського міського сектору
Головного управління Держтехногенбезпеки
у Донецькій області старший лейтенант
служби цивільного захисту А.О. Кірієнко

Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Доброполье


Новини по темі:


ComForm">
avatar
Наверх